• Hlavní
  • Jídlo
  • Jak se připravit ručně vyráběné čokolády?

Pokud jde o tajemství čokolády mistrovství řekne vítěze

kvalifikační kolo World Chocolate Masters 2013 soutěž, chocolatiers Vladimir Terentyev.

Nedávno CHOCOLATE ACADEMYTM Education Center koná národní kvalifikační kolo soutěže World Chocolate Masters 2013 mezi všemi ruskými čokolády. Téma bylo vybráno pro národní kvalifikační kola „architektuře vkusu“. Účastníci měli předložit porota čokoládové sochy, čokolády, gastronomické čokoláda dezert a , vícevrstvý čokoládový dort.

První místo v soutěži získal Vladimir Terentyev, hlavní čokolády "Kempinski". O soutěži, stejně jako, jak se připravit handmade čokolády, řekl vítěz. Podívejte se na video! Složení poroty byli zástupci ruských a evropských cukrářských škol, které hodnotily soutěžní práce na chuť, designu a techniky. Chocolate postava byla hodnocena z hlediska "umělecké zručnosti" a "odpovídající dané téma". Předsedou poroty byl slavný ruský pečivo Alexander Seleznev, Evropská škola zastoupena Laurent bursitis (Laurent Bourciera) z "Volkonskij" a Guillaume Joly (Guillaume Joly) Executive Chef v hotelu Ararat Park Hyatt Moskva. Autoritativní Porota také prezident Moskevské kulinářské asociace Tamara Sharov a viceprezident moskevské kulinářské asociace Lydia Kolesnikov.